Батьківський клуб "Острови"

Отримуйте більше, витрачайте менше

Разом зробимо життя малюків цікавим та щасливим

Батьківський клуб "Острови"

Друзі! Ми разом з Вами допомагаємо малюкам набувати корисних навичок, адаптуватися до суспільства, спілкуватись з дорослими та однолітками та багато іншого. 
Кожен із дітей ставить перед дорослими свої запитання. Відповіді на них батьки намагаються знайти у своєму дитячому досвіді взаємовідносин з батьками, у порадах друзів і людей старшого покоління, а також у спеціальній літературі та в Інтернеті, переглядаючи величезну кількість статей і беручи участь у форумах. 
Однак сучасний світ змінюється дуже швидко, а численні "посібники з виховання дітей" часто лише заплутують своїми суперечливими рекомендаціями. Участь у Батьківському Клубі поповнить психологічні знання батьків про внутрішній світ маленької дитини, її здібності та емоційні потреби, які присутні з народження, про закономірності розвитку. 
Приймаючи участь у Батьківському Клубі Ви зможете:• краще осмислити або виробити свою сімейну виховну стратегію, • отримаєте практичні навички взаємодії з дитиною, що допоможуть Вам насолоджуватися спілкуванням зі своєю крихіткою вже з перших днів її/його життя. 
Як відомо, саме ранній дитячий досвід багато в чому визначає все подальше життя людини.

Наразі ми бажаємо робити ще більше! Давати вам корисну інформацію та організовувати різноманітні цікаві заходи для вас та ваших малюків. Та робити так, щоб ви витрачали менше!

У нашому батьківському клубі Ви зможете отримати

Illustration

онлайн та оффлайн

консультації лікарів

До ваших послуг будуть провідні спеціалісти з педіатрії та ранього розвитку дитини. Ви завжди зможете поставити свої запитнаня та отримати кваліфіковану відповідь

Illustration

батьки-однодумці

дружня спільнота

Будуть запроваждені періодичні розважальні заходи, на яких ви зможете поспілкуватись, розважитись та знайти новіх друзів серед батьків діточок, які ходять до нашого садочку.

Illustration

акційні ціни та знижки

статусні знижки

Усім членам Батьківського клубу видають картки учасників. Завдяки цім карткам Ви зможете отримувати послуги нашого центру з суттевою знижкою.

Станьте нашим VIP-клієнтом

Залиште замовлення, та наш менеджер зв'яжеться з вами

Батьківський клуб — це можливість

● БРАТИ УЧАСТЬ У ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯХ з єкпертами з виховання дитини, педіаторами, психологами тощо. (1 раз на місяць)
● БРАТИ УЧАСТЬ У ОФЛАЙН РОЗВАЖАЛЬНИХ ЗАХОДАХ (1 раз на 2 місяця). Наприклад, ми ходили у ТРЦ Нікольський у Smile-Park. Діти розважались, батьки відпочивали та спілкувались
● МАТИ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАВУТА ЗНИЖКУ у 500 грн на кожні 2500 грн чеку на будь які послуги центру сім'ї Острови. Це може бути послуги басейну, стоматології, розвивальні заняття, купівля субпродуктів у нашому кафе.

Як стати власником VIP-карти?

1. Варіантвитриати у нашому центрі більше за 30 000 грн від 01.09.2023
2. Варіанткупити VIP карту за 1500 грн
Якщо Ви придбали карту за 1500 грн ви маєте право на 10 знижкових сертифікатів по 500 грн. Тож, якщо у Вас в чеку 2500 грн, Ви сплачуєте 2000 + 500 (1 знижковий сертифікат).

Запрошуємо Вас у наш VIP-клуб

Наберіть нашого менеджера та отримайте відповіді на усі Ваши питання.

Перше засідання клубу

Відгуки батьків

Бажаєте дізнатися більше?

Ви можете зв'язатися з нами за телефоном або напишіть нам Ваші контактні дані і ми обов'язково зв'яжемося з Вами

Дякую!

Наш адміністратор зв'яжеться з Вами 

Can't send form.

Please try again later.